Logo

Odśnieżanie dachów

Firma  Agencja art’Ev  oferuje Państwu usługi z zakresu usuwania skutków zimy tj. odśnieżania dachów, ciągów komunikacyjnych, podjazdów, placów oraz parkingów.

Działamy głównie na terenie miasta Gliwic i okolic.Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz specjalistyczny sprzęt  do pracy na wysokości, dzięki czemu usługi świadczone są zgodnie ze wszelkim normami bezpieczeństwa pracy. Zapewniamy profesjonalne i sprawne wykonanie zlecenia. Odśnieżamy 24 godziny na dobę.

Nasze działania wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa w budynkach oraz ludzi, którzy się w nich znajdują. Staramy się zaoferować jak najlepsze usługi, w pełni profesjonalne, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wykonanie powierzonych nam zadań w jak najkrótszym czasie i aby to zapewnić stale powiększamy naszą kadrę o kolejnych wykwalifikowanych pracowników.

Nasza oferta dotyczy wszelkiego rodzaju prac związanych z usuwaniem elementów stanowiących zagrożenie:

• odśnieżanie dachów i pojazdów
• odśnieżanie dojść do budynków i parkingów
• usuwanie nawisów śnieżnych i sopli
wywóz śniegu,
• innych prac związanych z utrudnieniami pogodowymi w okresie zimowym

Zadania te wykonujemy zarówno dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz dla administracji publicznej. Działamy na obiektach przemysłowych, gospodarczych, handlowych i biurowych, odśnieżamy także domy mieszkalne.

Serdecznie zapraszamy do współpracy